Menu

Białe wnętrze - estetyka i funkcjonalność

białe wnętrzeNasza firma przygotowała dla Państwa ciekawą propozycję wnętrza, w którym króluje kolor biały. Prowadzi on do estetyki i nowoczesności tak przygotowanej aranżacji. Białe wnętrze ma urzekać swoją prostotą i zachwycać elegancją. W ramach naszego projektu przekonacie się, że biel wcale nie musi być nudna. Nasz projekt oparł się na połączeniu bieli z kontrastami w postaci gresu, czy cegły, które to nadawać będą całości wyjątkowego estetycznego charakteru. Założeniem projektu było przygotowane wnętrza dla młodych osób. Oparliśmy się na wąskim mieszkaniu, gdzie przestrzenie były niewielkie dlatego trzeba było je dobrze wykorzystać. Udało się stworzyć salon połączony z kuchnią, przestronny korytarz, łazienkę oraz dwa pokoje dodatkowe.

Kolorem aranżacji jest biały, które uzupełniony zostaje elementami z drewna. Już na wejściu na tle białego wnętrza przywita nas cegła, która jest elementem dużego korytarza i idealnie wpisuje się w całość przygotowanej aranżacji. Kluczowym miejscem całego mieszkania jest oczywiście funkcjonalny salon połączony bezpośrednio z niewielką kuchnią. Otwarcie salonu na kuchnię sprawiło, że to wąskie pomieszczenia zyskało wizualnie. Całość estetycznego wnętrza jest potęgowana również przez dużą ilość bieli, która się tam pojawia.

estetyczne wnętrze W białej kuchni, w której meble również mają białe fronty udało się przygotować miejsca do przygotowania posiłków gotowania, a także miejsce do spożywania w postaci stołu i czterech krzeseł. Dodatkowo znalazło się miejsce na przechowywanie. Kluczowym miejscem jest oczywiście salon, który oddzielony jest od kuchni specjalną półką, która ma ciekawy kształt i praktyczną rolę w mieszkaniu. W pierwszym planie salonu rzuca się duża sofa o jasnych kolorach. Jasne wnętrze salonu zostaje nieco przełamane ciemnymi zasłonami, które pojawiają się w oknach.

Założeniem naszego projektu było przygotowanie wnętrza, w którym uda się wykorzystać całą przestrzeń niewielkiego i nieustawnego mieszkania. Przedłużenie jednej ze ścian sprawiło, że przy korytarzu pojawiło się pomieszczeni gospodarcze, a dodatkowo udało się również wykonać estetyczną i funkcjonalną kuchnię. Do wszystkiego dochodzi jest niewielka łazienka, w której pojawiły się niewielkie sanitariaty oraz duże lustro, które wizualnie powiększa wizualnie to pomieszczenie. Charakterystycznym elementem łazienki jest wyrazisty gres, który przebija się przez estetykę całego białego pomieszczenia.

Spec-barwa.
Wykładowca na Wydziale Architektury Wnętrz.
Domorosły psycholog.
Wzrokowiec.