Menu

Twój wymarzony projekt wnętrza

projekt wnętrza Każdy marząc o projektach wnętrz do swojego domu szuka najciekawszych rozwiązań. Interesującą formą jest białe wnętrz, które tchnie do domu nowoczesność. Jeśli uda nam się przygotować różne odcienie bieli można oczekiwać, że takie wnętrze będzie naprawdę ciekawie się prezentować. Przygotowany przez nas projekt wnętrz to znak, że kolor biały nie koniecznie jest nudny i monotonny. W naszym projekcie do bieli dodajemy wyrazistą cegłę i gres. Chcieliśmy stworzyć wyraziste wnętrze, które szczególnie przypodoba się osobom młodym. Nasi projektanci postarali się odpowiedzieć na potrzeby małych, wąskich mieszkań, gdzie przygotowali atrakcyjną, estetyczną przestrzeń. W projekcie znalazła się mała kuchnia otwarta na salon oraz pokoje i łazienka. Kolor, który dominuje w całej aranżacji to biel z dodatkiem drewna. W białym wnętrzu nasi pracownicy dorzucili cegłę na ścianie, która jest kluczem do aranżacji długiego wąskiego korytarza, który stwarza niezwykle wrażenia estetyczny. Również długi wąski salon przygotowany w połączeniu z kuchnią odpowiada na potrzeby młodych osób, jest jasny i przestronny, dzięki temu, że został bezpośrednio połączony z kuchnią.

Całość estetyczną potęguje fakt, że została użyta duża ilość białego koloru, który jest kluczem całej aranżacji. Projektanci przedłużyli jedną ze ścian, która pozwoliła na wykonanie ładnej i funkcjonalnej kuchni o ergonomicznym charakterze. Salon w bieli połączony z kuchnią W niewielkiej stosunkowo kuchni udało się wygospodarować odpowiednią przestrzeń do przygotowywania posiłków, gotowania oraz ich spożywania. Poza tym znalazło się tam miejsce na dodatkową przestrzeń do przechowywania.

jak zaprojektować kuchnięKuchenna zabudowa w całości składa się z szafek, które mają białe fronty i dzięki temu nie będą niszczyć wizualnego efektu, który powstał w salonie. Pierwszeństwo aranżacji zostało właśnie przeznaczone na salon, który nadaje całości piękny charakter. Na pierwszym planie umieszczona została duża, jasna sofa z ładnym oparciem. Przełamanie użytej w całości pomieszczenia bieli następuje przez pojawienie się zasłon w ciemnym kolorze. Pomysłowe rozwiązanie w projekcie wnętrz Wnętrza, które były projektowane w dużej mierze miały nieustawną przestrzeń. Dlatego głównym zadaniem projektantów, było przygotowanie takich wnętrz, w których uda się maksymalnie wykorzystać tą przestrzeń. Dzięki przedłużeniu ściany i stworzeniu kuchni można było dodatkowo wygospodarować również odpowiednie pomieszczeni gospodarcze obok funkcjonalnego korytarza. Do całości świetnie wpisuje się jasna łazienka, w której elementem charakterystycznym jest gres o wyrazistych barwach. To on sprawia, że wnętrze łazienki nie wieje nudą i ma oryginalną estetykę. Dodatkowo przygotowane zostało zabudowanie dla sprzętów w łazience. Wykorzystanie dużego lustra powiększa przestrzeń, w której pojawiają się proste sanitariaty.

Wykładowca na wydziale Architektury Wnętrz. Ekodesignerka.
Techniczna-samowystarczalna.